ЗСУ знищили ЗРК «Бук-М1» окупантів

Минулої доби підрозділи ракетних військ Сил оборони завдали удар по району зосередження особового складу, станції радіоелектронної боротьби та засобу протиповітряної оборони російських окупантів.

Про це у ранковому звіті розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, чотирнадцятий окремий полк ЗСУ у своєму Телеграм-каналі оприлюднив відео знищення зенітно-ракетного комплексу «Бук-М1» разом з екіпажем на вершині якогось терикону.

Ролик знято контрольним безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли «жирну» ціль і скоригували по ній удар з високоточної зброї – бачимо прямо влучання. Вірогідно, його вразила реактивна система залпового вогню типу HIMARS.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Киеве на бульваре Верховной Рады взорвали Lexus: видео

10.06.2018 - 01:05
К счастью, никто не пострадал, но предпосылки были… В столице на бульваре с Верховной Рады вспыхнул автомобиль Lexus. Вскоре прогремел взрыв. Машина полностью выгорела. То, как она горит, удалось снять ...