ЗСУ знищили загороджувальні загони «кадирівців»

Бійці 93-ої механізованої бригади Збройних сил України на Бахмутському напрямку (Донецька область) знищили чотирьох російських окупантів, та ще кількох поранили. Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідний ролик.

Відео знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого, вірогідно, знайшов цілі, відкоригував мінометний чи артилерійський вогонь по ним та зафіксував результат.

Спочатку показані кілька вибухів в місці перебування групи інтервентів між дорогою та лісопосадкою. Потім видно чотири нерухомих тіла, та ще мінімум два поранених, котрих намагаються тягнути кілька вцілілих загарбників.

Тим часом, «Игорь Вашингтон» стверджує, що ЗСУ під Бахмутом з німецької 155-міліметрової артилерії знищили загороджувальні загони кадирівців, котрі гнали на забій колишніх ув’язнених з приватної військової компанії Вагнера.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017 - 13:33
НАБУ обнародовало видео, на котором зафиксировано проведение следственных действий в отношении народного депутата Розенблата на борту самолета, которым тот намеревался вылететь в Германию. В ходе осмотра вещей депутата у него ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...

Видео с сажающей цветы Кэти взорвало Интернет

01.03.2018
Интернет такая штука, что никогда ...