ЗСУ знищили ворожу ДРГ на Потьомкінських островах

Раніше Генеральний штаб Збройних сил України лаконічно без жодних подробиць повідомив про знищення 22 січня катера російських окупантів. Всього з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2022 року по сьогодні) ворог втратив вісімнадцять кораблів і катерів.

В свою чергу, певні подробиці вчорашньої події висвітлило Оперативне командування «Південь»:

«При спробі ворожої диверсійно-розвідувальної групи висадитися на один з так званих Потьомкінських островів на Дніпрі, Сили оборони вразили легкомоторний цивільний катер, який окупанти привласнили і облаштували для військових цілей».

Доля членів ДРГ незрозуміла. Але сам факт говорить про те, що ЗСУ, щонайменше, контролюють Потьомкінські острови вогнем.

При цьому воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» вважає острови в гирлі Дніпра нічийними. Це саме раніше підтверджували в командуванні ЗСУ, наголошуючі, що немає сенсу тримати там військових.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В США с беспилотника сделали видео замерзшего Атлантического океана

08.01.2018 - 12:04
Житель Массачусетса Райан Кэнди опубликовал довольно редкое видео. При помощи дрона он заснял замерзший Атлантический океан вблизи Бостона. Отметим, этот штат в Новой Англии находится на широте севера Португалии, испанской ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...