ЗСУ знищили ворожу бронетехніку посеред дороги

Танк третьої окремої танкової Залізної бригади Збройних сил України знищив дві бойові машини піхоти російських окупантів та ворожих піхотинців на позиції в одній з розтрощених лісосмуг. Про це пресслужба підрозділу повідомила на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотними літальними апаратами, чиї оператори з групи аеророзвідки «Єноти» коригували вогонь танкового екіпажу в складі командира Віталія Васильєва, навідника Олексія Рокіти, механіка-водія Олега Бахмацького (батальйон Алькута).

Спочатку відео чітко зафіксоване пряме влучання в БМП на дорозі, вірогідно, з першого пострілу. При цьому видно снаряд (на скрині обведено червоним), який прилетів чітко в башту БМП, відірвавши її своїм вибухом. Вірогідно, це не звичайний танковий снаряд, адже він в рази і швидший, і менш влучний.

Потім показана друга сильно палаюча БМП, теж на дорозі.

А в кінці ролика — артобстріл посадки, по якій між вибухами бігають інтервенти. Один спробував тягнути кудись пораненого за руки, але кинув і побіг сам…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Собака по просьбе своего хозяина сбегала за водкой (видео)

29.04.2016 - 20:16
Охотники, по традиции, после того, как постреляют в направлении дичи, если патронов дома не забыли, устраивают разудалый пикник. Если водка на накрытой поляне закончилась, то в машине еще найдется. Её, ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...