ЗСУ знищили велику колону танків ЗС РФ на Курщині
Сапери Збройних сил України знищили велику штурмову бронетанкову колону російсько-фашистських військ, яка атакувала наші позиції в Курській області РФ – тільки на протитанкових мінах підірвалися сімнадцять одиниць ворожої техніки.
Про це на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» і у своєму Телеграм-каналі повідомив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк:
«Завдяки мінно-вибуховим загородженням, професійно обладнаним фахівцями дванадцятого окремого полку підтримки та інженерно-саперними підрозділами інших частин СВ ЗСУ, знищено близько 30% ворожої техніки при спробі просування».
Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами. Якщо ми не помиляємося, це були дистанційно керовані міни, адже підривалися танки і бойові броньовані машини в різних частинах колони.
Подпишитесь на новости
























