ЗСУ знищили велику колону окупантів біля Андріївки

Бійці Сил оборони знищили велику бронетанкову колону з десантом російських загарбників в районі частково окупованого села Андріївка на стикові Покровського і Новопавлівського напрямків.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів минулої ночі розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Штурм з 12 одиниць броні, давно такого не було… Орки накопичили певний ресурс по броні та колоною з прапорами вирушили на штурм…  В результаті вся колона була знищена повністю, деякі результати роботи ви можете бачити на фото. Це результат роботи «Птахів Мадяра», які просто заклювали то всьо, і 35-ої ОБрМП».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017 - 00:15
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко в ходе заседания Верховной рады Украины рассказал матерный анекдот об управлении страной. При этом он отметил, что намерен и впредь «показывать все тайное» из зала ...

Козел забодал быка

26.10.2015
Размер не всегда имеет значение. ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у ...