ЗСУ знищили великий склад боєприпасів росіян у Сорокиному

Сьогодні пізнім ранком в окупованому місті Сорокине (колишній Краснодон) після потужного вибуху з великим «грибом» розпочалася масштабна пожежа на складі боєприпасів російських загарбників.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, оприлюднюючи в соціальних мережах і Телеграм-каналах відповідні відео, на яких здалеку видно високий «гриб» великої пожежі, а головне – чути характерну часту детонацію снарядів, яку ні з чим не сплутати.

Якихось наслідків чи висновків військові блогери написати ще не встигли. Але зауважимо, що відстань між Сорокиним і найближчою ділянкою фронту складає близько 130 кілометрів.

Ця дистанція завелика для «звичайних» високоточних снарядів GMRLS від реактивної системи типу HIMARS, але цілком досяжна, наприклад, для ракет ATACMS чи Storm Shadow.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017 - 16:15
Похоже, даже священнослужители не знают, как обуздать «предприимчивую» Наталью Поклонскую. После заявления «няшной» экс-прокурора Крыма, а ныне депутата Госдумы, в РПЦ собрали целую комиссию, чтобы обследовать бронзовый бюст императора Николая ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

В центре Стокгольма прогремел взрыв (видео) (фото)

26.01.2016
По информации шведского издания Expressen, ...