ЗСУ знищили великий підрозділ російських окупантів

Ворог спробував атакувати українських захисників піхотними хвилями. У стрілецькому бою прикордонники штурм відбили.

Також на Донеччині противник атакував один з наших опорних пунктів. Та знову відступив із втратами: близько 12 вбито, 8 – поранено.

Крім того, Сили оборони знищили роту російських окупантів. Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який звернув на повідомлення рашистського пабліка «Волонтеры КуйVоZи». 

Ворожі «волонтери» (тобто посібники військових злочинців) зібрали для окупантів «гуманітарну допомогу», але довідалися, що адресатів більше не існує: «…Відправляти нема кому. Ми втратили роту солдат…» Подробиці поки що невідомі. Окрім того, що скоріше за все це були окупанти з Санкт-Петербурга.

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил Україні в традиційному щоденному зведенні про втрати загарбників з початку широкомасштабного вторгнення повідомив, що за період з 24 лютого 2022 року по 23 березня 2023-го тільки ліквідовано 168150 інтервентів.

В тому числі, 660 за вчора, 22 березня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018 - 12:41
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» ...