ЗСУ знищили в мотлох колону бронетехніки окупантів

Бійці окремих бригад 72-ої механізованої імені Чорних Запорожців та 55-ої артилерійської «Запорізька Січ» Збройних сил України знищили буквально в мотлох колонну бронетехніки російських окупантів.

Про це пресслужби обох підрозділів повідомили на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, основна частина якого змонтована з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, чиї оператори, вірогідно, коригували вогонь. Але з чого?

На початку основної частини показано колосальний «гриб» від вибуху біля величезного екскаватора, які зазвичай використовуються в кар’єрах.

Також досить незвичні враження від рештків танка і трьох бойових машин піхоти – вони наче розмелені на металобрухт. Дивись скріни. Після підривів на протитанкових мінах і прямих влучень 155-міліметрових снарядів бронетехніка виглядає менш пошкодженою.

Схоже на наслідки вибуху авіабомби.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016 - 15:30
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск шлемов дополненной реальности для экипажей бронетехники Узкие смотровые щели бронетехники вскоре будут восприниматься как пережиток прошлого. Вчера израильская компания Elbit Systems объявила о том, что ...