ЗСУ знищили три танки загарбників під Бахмутом
Бійці Сил оборони в першій половині 26-го грудня знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«Сьогодні на Бахмутському напрямку на штурм виїхали три танки та дві бойових машини піхоти з прапором рф — вирішили повторити долю братьєв з Покровського напрямку і забаранились».
Подпишитесь на новости
























