ЗСУ знищили три бази російських окупантів на Запоріжжі

В районах міст Бердянськ, Токмак і Пологи Запорізької області Сили оборони знищили півтора десятки одиниць військової техніки і склад боєприпасів російських окупантів, поранивши при цьому більше ста п’ятдесяти інтервентів.

Про це  сьогодні в вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Оленксандр Штупун.

Зрозуміло, що при такій великій кількості «трьохсотих» ліквідованих загарбників також вистачає, але про них важче дізнатися («трьохсотих» легше відслідкувати за госпіталізацією до лікарень). Можна бути впевненим, що в сумі ворог точно втратив дві роти (двісті чоловік).

Також слід зазначити, що ЗСУ вже близько місяця б’ють по тилам агресора на Запоріжжі навіть частіше, ніж в Донецькій і Луганській областях разом взятих. Принаймні, таку картину нам подає ГШ ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Из Горловки по жилому сектору бьет артиллерия: видео

22.05.2018 - 16:35
В последние недели одной из самых горячих точек на фронте стала Горловка и ее окрестности. Российско-террористические формирования ведут обстрелы не только позиций ВСУ, но и населенных пунктов — Южного, Торецка, ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...