ЗСУ знищили танкову колону російських окупантів

Бійці 72-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Чорних Запорожців знищили бронетанкову штурмову колону російських окупантів з десантом, яка складалася щонайменше з трьох танків та двох бойових броньованих машин.

Про це преслужба підрозділу повідомила сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши фотографії знищеної та пошкодженої ворожої техніки, зроблені безпілотним літальним апаратом.

Коментар творчий, але малоінформативний: «Вони кудись їхали. Щось планували. Мали певний задум. Проте, ворог не врахував наше бачення їхнього задуму…».

Зі світлин можна зрозуміти, що перший танк колони з протимінним тралом прокладав шлях по полю, решта машин рухалися за ним. Один танк точно знищений – йому відірвало башту, так само, як і розбиті в пил ББМ.

Також цікава фотографія головного танку збоку майже впритул – не зрозуміло, чи її зробила людина з землі, чи просто дрон опустився так низько.

72-а бригада воює під Вугледаром.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

При помощи винтовки исполнили музыкальный хит (видео)

03.01.2016 - 12:56
Как оказалось, музыку можно исполнять на чем угодно. В том числе и с помощью оружия. Известный видеоблогер Крис Чен решил использовать для этого автоматическую малокалиберную винтовку. Музыкальное произведение он выбрал ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...