ЗСУ знищили танкову колону окупантів на Курщині

Бійці 47-ої окремої механізованої бригади “Маґура” і 82-ої окремої десантно-шткрмової Буковинської бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російсько-фашистських військ в Курській області РФ.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю Магури, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Дрони-камікадзе і бомбардири, артилерія та піхотинці знищили три танки і сім бойових машин піхоти ворога – разом рівно рота бронетехнки. При цьому були ліквідовані 35 кремлівських вояк, ще 62 поранені.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россияне показали видео спасения украинского рыболовецкого судна

25.11.2016 - 11:20
Как мы уже сообщали, вчера Минобороны РФ заявило, что боевой корабль «Адмирал Кулаков» откликнулся на сигнал о помощи от украинского рыболовецкого суденышка «097» и оказал его экипажу помощь в Средиземном ...