ЗСУ знищили танкову колону окупантів на Курщині
Бійці 47-ої окремої механізованої бригади “Маґура” і 82-ої окремої десантно-шткрмової Буковинської бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російсько-фашистських військ в Курській області РФ.
Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю Магури, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Дрони-камікадзе і бомбардири, артилерія та піхотинці знищили три танки і сім бойових машин піхоти ворога – разом рівно рота бронетехнки. При цьому були ліквідовані 35 кремлівських вояк, ще 62 поранені.
Подпишитесь на новости
























