ЗСУ знищили скупчення бронетехніки окупантів

Оператори підрозділів ударних безпілотних авіаційних комплексів «Alliance Division» та «Pentagon» 225-го окремого штурмового полку Збройних сил України знищили скупчення техніки російських окупантів в ангарі на одній з ділянок фронту.

Про це служба зв’язків з громадськістю полку повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Наші аеророзвідники зафіксували ворожий танк «Т-72», який рухався в свій тил. Було вирішено прослідкувати, куди ж він їде. Нарешті танк прибув на постійне місце стоянки, де окрім нього знаходилися також бойова машина десанту «БМД-2» і три автомобілі з протидроновими «мангалами».

Після цього наші дрони-камікадзе знищили усі п’ять одиниць ворожої техніки, у тому числі і всередині ангару.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака принимает ванну в кухонной мойке (видео)

29.01.2016 - 19:31
Многие из нас держат дома животных. И у каждого свои причуды. Причем, как у животных, так и у их хозяев. Вот и собака, та что на видео, обожает водные процедуры. ...

В Австралии сняли на видео драку двух забавных коал

23.12.2017
Австралийские коала в понимании людей ...