ЗСУ знищили штурмову групу окупантів у Роботиному

Сили оборони успішно знищують російських загарбників в окупованому селі Роботине Токмакської міської громади Пологівського району Запорізької області, користуючись тим, що населений пункт практично стертий з землі тривалими бойовими діями.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів минулої ночі розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройих сил України Станіслав Бунятов  (Осман):

«На Запорізькому напрямку орки потрохи намагаюся накопичувати живу силу в Роботиному, але ховатися там реально ніде — хлопці вбивають їх скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів) та фпв (дронами-камікадзе). Я навіть думати не хочу про те, скільки за це село загинуло людей та тварин».

Цікаво, що Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні за перші 22 години дев’ятого жовтня взагалі не згадав дану ділянку фронту (Оріхівський напрямок).



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018 - 17:57
Грузинский город Марнеули атаковали едва вылупившиеся цыплята. Птенцы появились на свет на свалке — именно туда сотрудники городской птицефабрики привезли тысячи яиц, посчитав их просроченными. Спустя сутки после выгрузки яиц, ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...