ЗСУ знищили штурмову групу окупантів біля Багатиря

На східному фасі Новопавлівського напрямку (біля стику з Покровським) бійці Сил оборони сьогодні ліквідували штурмову групу російських окупантів, яка атакувала наші позиції біля нескореного села Багатир Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і командир підрозділу УБАК 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«На Багатирському напрямку теж «парад» — орки вирішили поповнити безсмертний полк».

До речі, Станіслав Бунятов окремим постом виклав фотографію свого рідного діда – героя Радянського Союзу з коментарем на російській мові, якою зазвичай не користується:

«Мой дед — Бунятов Осман Исмаилович — тоже воевал, был офицером, Героем СССР, но я не бегаю с ним по парадам».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве боевик ДНР убил мужчину, ранил полицейских и застрелился: видео

08.01.2017 - 18:27
В Москве 26-летний мужчина, который пять месяцев провел на Донбассе, воюя за российско-террористические формирования ДНР, расстрелял сегодня своего соседа.  Когда же его пытались задержать, ранил полицейских, открыл огонь на детской ...