ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів на Донбасі, відео
Бійці Збройних сил України ліквідували групу російських окупантів, які атакували наші позиції на одній з ділянок фронту на Донбасі: «Знищено штурмову групу орків, схід».
Про це на офіційній сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом вже після бою.
Ми бачимо палаючу ущент розбиту гусеничну бойову броньовану машину, а біля неї лежать мертві інтервенти. Ми помітили мінімум п’ять трупів і ще одного живого, який безпорадно рухається, лежачи і палаючи на землі.
Знищено штурмову групу підорів, схід. pic.twitter.com/t1zKouSx6P
— АЗОВ_UA_NATO_USA△🇺🇦🇺🇸🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇵🇱 (@herooftheday10) December 18, 2024
Подпишитесь на новости























