ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів на Донбасі
Бійці Збройних сил України знищили штурмову броньовану групу з десантом російських окупантів на одній з ділянок фронту на Донбасі: «Знищений мангал із біосміттям, схід».
Так лаконічно прокоментував відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA».
Ми власне бачимо вже наслідки бою: палаюча розбита вщент бойова броньована машина, яку не врятував додатковий наварений металевий захист; щонайменше три трупи інтервентів біля самої ББМ (один згорів під ББМ), ще три трошки далі.
Знищений мангал із біосміттям, схід. pic.twitter.com/5sI49x6exD
— АЗОВ_UA_NATO_USA△🇺🇦🇺🇸🇪🇺🇬🇧🇩🇪🇵🇱 (@herooftheday10) December 10, 2024
Подпишитесь на новости
























