ЗСУ знищили штурмовий загін окупантів під Куп’янськом

Бійці 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили штурмову бронегрупу російських окупантів, атака якої спочатку розвивалася цілком успішно – ворог зумів висадити десант біля наших позицій.

В штурмі взяли участь танк, якій зумів відступити після десантування, і дві бойові машини піхоти. Нашим захисникам вдалося пошкодити обидві БМП вже біля своїх позицій: одну з протитанкового гранатомету, іншу дроном-камікадзе.

Однак ворожі штурмовики з обох десантувалися в лісове насадження. В багатьох подібних випадках це вже означало б просування загарбників. Але не цього разу – наші артилерія і дрони-камікадзе знищили всю ворожу піхоту.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

З попередніх новин відомо, що третя бригада воює на Куп’янському напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018 - 15:03
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись тяжелому артиллерийскому обстрелу. К счастью, потерь в личном составе не было. Серьезно пострадал лишь грузовой автомобиль. Тогда «третья сила» нанесла ответный удар по оккупантам. Нынче ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...