ЗСУ знищили САУ окупантів автоматичним дроном з донаведенням
Бійці чотирнадцятого окремого полку безпілотних авіаційних комплексів Збройних сил України знищили самохідну артилерійську установку російських окупантів баражуючим боєприпасом із системою донаведення.
Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба Сил безпілотних систем ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як самим дроном-камікадзе, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.
А в середині ролика показано й постріл з міномета, який запустив дрон на полювання. При цьому в коментарі зазначено:
«Цей сучасний засіб запускається «мінометним» способом, після чого йому задається маршрут патрулювання. При виявленні цілі він автоматично починає вектор атаки, захоплює ціль на фінальній ділянці та точно її уражає».
Уничтожение российской САУ барражирующим боеприпасом дальнего действия с системой донаведения с ИИhttps://t.co/S0vAEkeYkh #RussianUkrainianWar pic.twitter.com/l9jR9fEUCu
— Necro Mancer (@666_mancer) November 17, 2024
Подпишитесь на новости
























