ЗСУ знищили російський танк одним пострілом

За минулу добу (з шести ранку 29-го жовтня до шести ранку сьогодні) ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України влучили по шести місцям зосередження озброєння і військової техніки, трьом складам боєприпасів, двом засобам протиповітряної оборони та дев’яти іншим важливим об’єктам російських окупантів.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив, серед іншого, його спікер Олександр Штупун.

Тим часом в інтернет потрапило відео знищення танка загарбників, зняте безпілотним літальним апаратом, оператор якого, очевидно, знайшов ціль, встановив її точні геодезичні координати, передав їх артилеристам та зафіксував результат – пряме влучення з першого пострілу.

Як прокоментував Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», швидше за все, це був високоточний снаряд «Excalibur». Адже звичайній артилерії для такого результату знадобилися б десятки чи навіть сотні пострілів.

Важливо й те, що після вибуху від прямого влучання танк згодом запалав – це означає, що він отримав тяжкі пошкодження.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017 - 22:24
Пока миллионы украинцев тяжело работают, пытаясь прокормить свои семьи в условиях сумасшедших цен и низких зарплат, политики состязаются в том, кто круче, уж простите, выпендриться. Нынче отличился лидер Радикальной партии ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...