ЗСУ знищили російський танк одним пострілом

За минулу добу (з шести ранку 29-го жовтня до шести ранку сьогодні) ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України влучили по шести місцям зосередження озброєння і військової техніки, трьом складам боєприпасів, двом засобам протиповітряної оборони та дев’яти іншим важливим об’єктам російських окупантів.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив, серед іншого, його спікер Олександр Штупун.

Тим часом в інтернет потрапило відео знищення танка загарбників, зняте безпілотним літальним апаратом, оператор якого, очевидно, знайшов ціль, встановив її точні геодезичні координати, передав їх артилеристам та зафіксував результат – пряме влучення з першого пострілу.

Як прокоментував Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», швидше за все, це був високоточний снаряд «Excalibur». Адже звичайній артилерії для такого результату знадобилися б десятки чи навіть сотні пострілів.

Важливо й те, що після вибуху від прямого влучання танк згодом запалав – це означає, що він отримав тяжкі пошкодження.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017 - 15:16
Компания Bugatti создала при участии немецкой фирмы PG сверхлегкий велосипед, состоящий на 95% из углепластика. Всего будет выпущено 667 экземпляров стоимостью 39 тысяч долларов каждый. Велосипед PG Bugatti весит всего ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...