ЗСУ знищили російських окупантів у Роботиному

Бійці 3-ої окремої бригади оперативного призначення Національної гвардії України імені полковника Петра Болбочана та підрозділу «Роніни» 65-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову групу російських окупантів на бронетранспортері у центрі звільненого минулого літа села Роботине Запорізької області.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», оприлюднивши відповідне відео з невеселим коментарем:

«Кацапи продовжують лізти в село, намагаючись закріпитися в руїнах. Викривлене сприйняття реальної оперативно-тактичної обстановки з часом може закінчитися повною втратою села, за яке пролито стільки крові кращих синів України».

Річ у тім, що раніше ворожі штурмові групи знищувалися на підступах до населеного пункту, потім на його південних окраїнах, тепер вже в центрі. Тим не менш, риторика «DeepState» не зовсім зрозуміла, адже утримувати будь-яку позицію невиправдано високою ціною не варто.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив, що загарбники просунулися вперед в лісосмузі північно-західніше від сусіднього окупованого села Вербове.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016 - 03:00
Зверьку так понравилось спать на пледе, что он не поддается ни на уговоры, ни попытки насильно его оттуда убрать. Реакция белки не поддается никакому описанию, это надо видеть, благо видео ...

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017
Рынок китайских смартфонов не перестает ...

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016
В Красноярском крае России сильный ...