ЗСУ знищили позиції з окупантами в районі Роботиного

Сили оборони знищили кілька позицій російських загарбників разом з бліндажами з особовим складом на південний захід від окупованого села Новопокровка (район звільненого минулого літа Роботиного).

Про це повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

О 14:40 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він також написав: «Загалом в напрямку Роботине ситуація стабільна, більша частина села не придатна для закріплення».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у свіжому звіті про дану ділянку фронту написав наступне:

«Тривають бої в Роботиному. Ситуація продовжує нагадувати бермудський трикутник, де нікому і нічого не ясно. Поступово кацапи зменшують Роботинський виступ».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017 - 17:07
За демонстрацию стрельбы из оружия по пешеходам юным харьковчанам грозит до 7 лет заключения Ради предания собственной персоне популярности подростки нередко снимают видео, на котором совершают некий «эффектный» поступок, а ...

Дальнобойщики заблокировали переправу в Крым: видео

17.02.2017
На Таманском полуострове в Краснодарском ...