ЗСУ знищили понтонну переправу з технікою окупантів

Ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України влучили по понтонній переправі з технікою російських окупантів на Херсонському напрямку. Про це в зведенні за 27 жовтня розповів речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.

Всього за добу було виконано 130 вогневих завдань, що порівняно мало. Ще шістнадцять ударів завдали наші літаки та гелікоптери; це відносно багато, але в цілому авіація на цій війні грає другорядну роль.

Тільки підтверджені втрати агресора склали: 44 інтервента, літак, вертоліт, танк, два міномети, три одиниці броньованої та автомобільної техніки, два склади з боєприпасами, ангар з військовою технікою.

Загальна ситуація на фронті не змінилася: «Ворог продовжує зосереджувати свої зусилля на веденні оборонних дій. Змін у стані, складі та дислокації ворожих сил не відмічено».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Путин начал экстренную переброску войск на границу с КНДР: видео

21.04.2017 - 03:54
Ситуация вокруг Северной Кореи накаляется. Стало известно, что Путин начал переброску войск к корейскому полуострову. Сделано это якобы из опасений наплыва беженцев в случае удара США по КНДР. Российские войска ...

Как завести машину с помощью автомата Калашникова (видео)

21.12.2015
Иракские солдаты демонстрируют чудеса изобретательности ...