ЗСУ знищили підрозділ окупантів на Покровському напрямку
Бійці Сил оборони ліквідували велику кількість штурмовиків російських окупантів в одній з лісосмуг на Покровському напрямку. Про це з посиланням на наших захисників, зокрема, повідомив військовий блогер Сергій Нещадим.
На своїй сторінці в соціальній мережі «Х» він оприлюднив відповідне відео, відзняте бійцями роти «Башкорт» Збройних сил України, укомплектованої громадянами РФ, які борються з путінським режимом.
Ми бачимо, як наші захисники йдуть через лісопосадку на ротацію на своїх передових позиціях, а біля стежки лежать більше десятка трупів загарбників. Це до речі, означає, що дана лісосмуга контролюється Силами оборони.
«Небо чисте», — чути доповідь по рації.
Відео можна подивитися тут.
Подпишитесь на новости
























