ЗСУ знищили підрозділ окупантів на Дніпрі

Бійці 123-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України знищили штурмову чи диверсійно-розвідувальну групу російських окупантів, яка пересувалася на моторному човні по одному з рукавів Дніпра у його гирлі (Херсонська область).

Човен з сімома загарбниками швидко плив вздовж берега, коли несподівано дуже потужно вибухнув – підірвався на дистанційно встановленій з безпілотного літального апарату міні.

Більшість інтервентів одразу загинула. На першому відео видно, що після вибуху один з них пливе до берега. Але коли він на нього виліз, явно контужений, його добив дрон-камікадзе, що показує другий ролик.

Блогер «BautinDima» геолокував місце події – на мапі воно позначено червоним значком. І це берег острова Нестрига, про звільнення якого нещодавно заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Однак після цього окупанти активізувалися, і наша зона контролю зменшилася до центральної третини Нестриги.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017 - 15:39
Тяжелая бойня, о которой массово утром 25 февраля писали жители Донецка и округи, затихла к обеду. Последнее замеченное нами сообщение: «12:21. Аэропорт – Спартак — ЯБП бои продолжаются. Стрелковое, минометы, ...

На Донбассе удалось снять на видео интенсивный бой

25.11.2017
24 ноября СММ ОБСЕ опубликовала ...

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка ...