ЗСУ знищили п’ять російських танків

З початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2024 року по 26 вересня 2023-го) російські окупанти втратили в Україні 4672 танки, в тому числі 5 за вчора.

Про це в традиційному щоденному зведенні про втрати ворога повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Вірогідно, маються на увазі знищені, пошкоджені та трофейні машини.

Тим часом, народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін повідомив,  що бійці 44-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ за допомогою 155-мм боєприпасу дистанційного протиброньового мінування «RAAMS» знищили танк загарбників в Новопрокопівці на Мелітопольському напрямку.

RAAMS – це артилерійський снаряд з дев’ятьма протитанковими мінами, які розкидаються над потрібною територією.

На представленому відео, знятому безпілотним літальним апаратом, екіпаж танку після підриву поїхав до найближчої водойми, вірогідно, сподіваючись там загасити вогонь.

Однак навряд чи це вдалося, оскільки ставок виявився мілким, і охоплена полум’ям башта залишилася над водою. А дим вже виривався з дула, що свідчить про внутрішню пожежу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беременная Алена Шоптенко мило станцевала с открытым животом: видео

03.04.2018 - 17:02
В свои 30 лет Елена Шоптенко готовится впервые стать матерью. Она настолько прониклась будущим материнством, что поделилась с поклонниками видео танца в своем исполнении под знаменитую колыбельную песню «Баю-баюшки-баю, не ...

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го ...

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017
Активист из Одессы Сергей Стерненко, ...