ЗСУ знищили окупантів у «горловині» Курахівського «мішка»
Бійці Сил оборони знищили штурмову групу російських окупантів, які прорвалися на околицю села Успенівка Покровського району Донецької області, яке фактично є горловиною так званого Курахівського «мішка» чи «карману».
Про це сьогодні о 16:27 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«Сьогодні на двох бойових машинах піхоти орки знову заскочили на окраїну Успенівки (Курахівський карман): піхота була повністю знищена, техніка змогла вийти з під вогню.
Захоплення цього населеного пункту — перспектива на оточення наших сил в «кармані», тому ворог ставить його в пріоритет і нарощує резерви для нових штурмових дій».
З попередніх новин відомо, що на цій ділянці фронту тримають оборону військовослужбовці 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ЗСУ.

Подпишитесь на новости
























