ЗСУ знищили окупантів поблизу Антонівського мосту

Бійці Сил оборони ліквідували штурмову групу російських окупантів у Херсонській області (Придніпровський напрямок). При цьому нашим захисникам у цьому посприяли самі загарбники.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів сьогодні о 15:47 розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Орки намагалися штурманути наших поблизу Антонівського мосту: більшість відразу стали «двохсотими», решта попідривалася на своїх же сюрпризах. В деяких випадках наші пілоти навіть не встигали попрацювати».

За даними авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап та колективу військових експертів «DeepState», в районі Антонівського мосту ЗСУ контролюють не лише правий берег Дніпра, але й лівий. Дивись скриншот його карти.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017 - 22:33
Нардеп Парасюк выложил у себя в Фейсбук видео о событиях около 22 часов вблизи Краматорска. Напомним, ранее он заявил, что полиция на него напала, когда он со своими людьми ехал в ...