ЗСУ знищили окупантів під час прориву кордону на новій ділянці

На Харківському напрямку (прикордонна північ області) 24 грудня бійці Сил оборони відбили усі п’ять штурмів російських загарбників у районах частково окупованого містечка Вовчанськ та вільного села Висока Яруга.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Зауважимо, що прикордонна Висока Яруга (на мапі позначена чорним значком) знаходиться в стороні (західніше) від основного театру бойових дій на цій ділянці фронту.

Також ГШ ЗСУ повідомив про втрати інтервентів за вказаний час на Харківському напрямку:

«За сьогоднішній день українські підрозділи знищили на даному напрямку 45 окупантів та ще 46 поранили, також знешкодили 11 БпЛА, три автомобілі та три одиниці спеціальних засобів окупанта». 



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове сняли на видео, как на остановке парочка занималась любовью

08.08.2017 - 15:35
Секс на остановке устроили пациент психбольницы и пьяная женщина Нравы некоторых людей не устают шокировать. А если к проблемам с воспитанием добавить еще алкоголь и психическое расстройство, то на выходе ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018
Трое туристов из Херсона вечером ...