ЗСУ знищили окупантів, оточених на Сумщині – підмога не змогла до них прорватися

На Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна північна частина Сумського району Сумської області) підрозділи Збройних сил України знищили всіх російських окупантів, оточених в нещодавно звільненому селі Кіндратівка.

Про це повідомляють деякі російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами». За їх версією, загарбники з 30-го мотострілецького полку билися до останнього, очікуючи підмоги.

Однак вона не змогла прорватися до них через інтенсивну роботу систем реактивного залпового вогню HIMARS та дронярів Збройних сил України.

Зараз же начебто подібна ситуація розгортається в сусідній Олексіївці. «Воєнкори» стверджують, що ЗСУ перевели на цей напрямок значні сили, знявши їх з інших ділянок фронту.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017 - 21:03
Пресс-центр штаба АТО разместил у себя в Фейсбук видео, в котором показаны последствия обстрелов террористами украинских позиций из реактивных установок Град-П (бьет одиночными). Боец в кадре рассказывает, что в последние ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...