ЗСУ знищили окупантів, оточених на Сумщині – підмога не змогла до них прорватися
На Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна північна частина Сумського району Сумської області) підрозділи Збройних сил України знищили всіх російських окупантів, оточених в нещодавно звільненому селі Кіндратівка.
Про це повідомляють деякі російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами». За їх версією, загарбники з 30-го мотострілецького полку билися до останнього, очікуючи підмоги.
Однак вона не змогла прорватися до них через інтенсивну роботу систем реактивного залпового вогню HIMARS та дронярів Збройних сил України.
Зараз же начебто подібна ситуація розгортається в сусідній Олексіївці. «Воєнкори» стверджують, що ЗСУ перевели на цей напрямок значні сили, знявши їх з інших ділянок фронту.

Подпишитесь на новости
























