ЗСУ знищили одну з російських систем ППО

Українські військові вибили одну з російських систем протиповітряної оборони на півдні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, опублікувавши в Facebook відео зі знищенням ворожого об’єкта.  

«Сильне вогневе ураження цього тижня. Наші воїни вибили одну з російських систем ППО на півдні. Кожен такий наш удар дає українцям більше безпеки. Дякую, хлопці! Так тримати!», — написав глава держави.

У відео, яке опублікував Зеленський, йдеться, що вночі точним ракетним ударом HIMARS був знищений радар пошуку та наведення С-300, який використовували для наведення ракет С-300 під час ударів по Запоріжжю.

«Радар пошуку та наведення є основним компонентом комплексу С-300, і його знищення унеможливлює використання ракет С-300 та С-400», — йдеться у повідомленні. 

В свою чергу, ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України по наводці бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ знищили три непоганих радіолокаційних комплекси розвідки і контролю стрільби «Зоопарк-1», а також два ще крутіших РКРКС «Зоопарк-1М».

Щоправда, це сталося за досить великий період часу: 21 березня, 16 липня, 18 і 31 серпня та 1 листопада цього року.

Про це сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба командування ССО ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами. Їх оператори знайшли жирні цілі та скоригували удари по ним. Правда, незрозуміло, навіщо блокують можливість вбудови відео на сайти, адже це зменшує аудиторію, яка побачить успіхи ССО (це ж не монетизаційний контент!).

Вартість «Зоопарк-1М» складає близько 25 мільйонів американських доларів. «Зоопарк-1» коштує 10 мільйонів баксів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015 - 11:47
Компания Google назначила руководителя направления по разработке беспилотных автомобилей. Им стал бывший топ-менеджер Hyundai Джон Крафчик. Google выделила направление по разработке автомобилей-роботов в отдельную структурную единицу и назначила ее директором бывшего ...

Мать сняла на видео мощный удар молнии рядом с сыном

24.10.2017
В Аргентине женщина сняла видео, ...

Мэр Дрогобыча Кучма избил активиста: видео

04.06.2018
Во Львовской области мэр Дрогобыча ...