ЗСУ знищили майже дві сотні окупантів під Бахмутом

Минулої доби на Бахмутському напрямку наші захисники ліквідували близько вісімдесяти російських окупантів, ще понад дев’яносто поранили. «Попри це, ворог робить шалені спроби продовжувати штурмові дії», — доповів речник Східного угруповання військ Збройних Сил України Сергій Череватий.

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і публікує щоденні звіти в Телеграм-каналі «Передович0к», розповів про це детальніше:

«В Кліщіївці зараз пекло — окупанти штурмують регулярно. Так само в Опитному, в Бахмуті, Соледарі, Веселому. Тиснуть в усіх напрямках, не шкодуючи своїх людей, припасів, нічого, б’ють артилерією цілодобово з деякими лише паузами. В цілому на цю хвилину ситуації підконтрольні, населені пункти за нами, оборона стоїть, тримаємось, все добре, не хвилюємося».

При цьому «Передович0к» фактично згоден з оцінкою американського Інституту вивчення війни, який в останньому звіті заявив, що агресор досягнув апогея наступу на Бахмутському напрямку і фактично виснажився, а тому скоро зупиниться:

«Можна зауважити що сили противника виснажені, хоч кількість штурмів зросла, результату вони особливого якогось не приносять… Взяттям Бахмуту до нового року навіть не пахне, та й до кінця січня також, с такими темпами вони лише будуть вбиватися».

Разом з тим і теоретично можливий відступ ЗСУ з Бахмутом не буде катастрофою: «Ми будуємо нові лінії оборони на всяк випадок, готуючи нові сюрпризи для виродків». Головне, щоб не обвалився фронт, а в Росії рано чи пізно закінчиться «гарматне м’ясо».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Отлетевшее у впереди идущего грузовика колесо чудом пролетело мимо (видео)

24.04.2016 - 14:29
Водитель, в машине которого был установлен, снявший происшедшее видеорегистратор, что называется, родился в рубашке. У грузовика, который ехал впереди, отвалилась то ли запаска, то ли плохо прикрученное колесо, не суть ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...

В чем польза холодного душа

30.09.2015
Все знают, что холодный душ, ...