ЗСУ знищили логістичну колону окупантів на Харківщині
Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «FATUM» з протитанкового батальйону 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили логістичну бронеколону російських окупантів на одній з доріг в їх ближньому тилу.
Про це служба зв’язків з громадськістю бригади повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як дронами-камікадзе, які власне нищили ворожу техніку, так і контрольними безпілотними літальними апаратами.
Були знищені важка вогнеметна система «Сонцепьок», пару бойових броньованих машин, кілька мотоциклістів та до десятка автомобілів і вантажівок загарбників.
З попередніх новин відомо, що 3-я бригада воює у Харківській області на Куп’янському напрямку.
Російська ТОС у полум’ї: жирний улов на рубежах Третьої штурмової pic.twitter.com/90v8HYI4Gv
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) December 8, 2024
Подпишитесь на новости
























