ЗСУ знищили колону з п’ятнадцяти танків і БМП окупантів

Бійці 25-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України знищили велику бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Покровському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман):

«За сьогодні хлопці з 25-ої ОПДБр ДШВ на Покровському напрямку знищили п’ятнадцять бойових машин піхоти та танків (загарбників). Окрім цього, була піхота та інша колісна техніка (ворога). Дуже добре попрацювали — командирам варто нагородити своїх бійців».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили силой захватил комитет Верховной Рады: видео

06.12.2017 - 16:03
Юрий Луценко рассказал с трибуны Рады рассказал, что против Саакашвили открыто еще одно уголовное производство. Основанием для этого послужил захват им и несколькими его боевиками помещения одного из комитетов парламента, ...

В морозы винничан согреют спасатели: видео

06.01.2017
Заместитель губернатора Василий Броварник во ...