ЗСУ знищили колону техніки росіян на Курщині

Бійці Збройних сил України знищили бронетанкову колону російсько-північнокорейських вояків Путіна в Курській області РФ.

Про це з посиланням на самих росіян повідомив український військовий блогер Сергій Нещадим.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Х» він оприлюднив відповідне відео, відзняте кремлівськими вояками, з коментарем: «Знищена колона орків. Курщина».

На ролику противниками, які ледве шкандибають по розбитій болотом польовій дорозі, зафіксовано щонайменше сім знищених в мотлох бойових броньованих машин, які стоять щільно одна біля одної.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В «Шахтере» жестко ответили на выпады ДНР: видео

15.12.2017 - 19:53
Генеральный директор ФК «Шахтер» Сергей Палкин очень лаконично и жестко ответил тем, кто со стороны террористической ДНР заявляет о том, что команда не имеет права называться донецкой. Палкин заявил, что ...