ЗСУ знищили колону російської військової техніки

Біля населеного пункту Макіївка в Луганській області бійцями ЗСУ знищена колона постачання російсько-фашистських загарбників.

Про це повідомляє військовий журналіст Роман Бочкала, і публікує відповідне фото.

Одинадцять трупів російських окупантів лежать на сільському розбитому подвір’ї з понівеченими будинком і сараєм. Вони залили землю своєю кров’ю та іншими рідинами, а біля них ходять кури. Більшість «двохсотих» наче складені в рядочок. Нагадаємо, таке досить інтригуюче відео, зняте безпілотним літальним апаратом, з’явилося 13 листопада в інтернеті. Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» в коментарі під ним вказав, що це результат роботи 120-міліметрового міномету Збройних сил України.

Ким контролюється цей населений пункт, нам наразі невідомо. Він декілька разів переходив «з рук в руки». Останній раз начебто його звільнили українські військові.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мощным ударом уничтожена передовая позиция террористов, видео

22.02.2018 - 10:07
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...