ЗСУ знищили колону окупантів на Луганщині

Бійці Збройних сил України знищили дві 120-міліметрові самохідні артилерійсько-мінометні установки 2С9 «Нона-С», тентований міні-автомобіль багі та мікроавтобус «УАЗ» (Буханка) російських окупантів в Луганській області.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник» який висвітлює хід бойових дій на Сіверському, Лиманському (Кремінському) та Куп’янському (Сватівському) напрямках.

Він оприлюднив відповідне відео, відзняте безпілотними літальними апаратами. Сама подія сталася в прифронтовій зоні біля сіл Попівка і Ковалівка на південний захід від окупованого райцентру Сватове.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе уничтожили позиции террористов: видео

03.04.2018 - 18:25
Спикер МОУ по вопросам АТО Дмитрий Гуцуляк насчитал за 2 апреля 20 вражеских обстрелов украинских позиций на Донбассе. Все они имели место на донецком направлении (от Верхнеторецкого юго-западнее Горловки до ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...