ЗСУ знищили колону окупантів на Луганщині
Бійці Збройних сил України знищили дві 120-міліметрові самохідні артилерійсько-мінометні установки 2С9 «Нона-С», тентований міні-автомобіль багі та мікроавтобус «УАЗ» (Буханка) російських окупантів в Луганській області.
Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник» який висвітлює хід бойових дій на Сіверському, Лиманському (Кремінському) та Куп’янському (Сватівському) напрямках.
Він оприлюднив відповідне відео, відзняте безпілотними літальними апаратами. Сама подія сталася в прифронтовій зоні біля сіл Попівка і Ковалівка на південний захід від окупованого райцентру Сватове.
Подпишитесь на новости
























