ЗСУ знищили колону окупантів на Лиманському напрямку

На Лиманському (Кремінському) напрямку протягом перших вісімнадцяти годин поточної доби наші захисники відбили дванадцять атак російських окупантів в районах Стельмахівки і Серебрянського лісництва Луганської області та Тернів, Ямполівки і Торського Донецької.

При цьому від артилерійських та мінометних обстрілів загарбників постраждали більше десятка населених пунктів, у тому числі Білогорівка Луганської області та Торське, Діброва, Верхньокам’янське, Спірне і Переїзне Донецької.

Про це, серед іншого, у вечірньому зведенні, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Це підтвердив у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман), вказавши, що при цьому інтервенти понесли великі втрати в техніці і живій силі. Вони зранку намагалися великими силами прорвати нашу оборону, але були розбиті — вдало попрацювали українські танкісти, аеророзвідка і артилеристи. А закріпила успіх піхота, яка добила ворожу колону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот-вегетарианец, который страстно пожирает капусту

22.11.2015 - 12:24
А на этом видео можете увидеть кота-вегетарианца, который страстно пожирает капусту. Судя по выражению морды – он на диете. Причем, такие случаи не единичны. Одна женщина из Винницы, её дом находится ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...

Компания Glock создала новый пистолет, – видео

10.01.2018
Австрийская компания Glock анонсировала выход ...