ЗСУ знищили колону окупантів на Донеччині
Бійці 42-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Торецькому напрямку.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами та дронами-камікадзе.
Оператори останніх власне й знищили ворожу техніку – по кілька баражуючих боєприпасів на кожну машину: танк і бойову броньовану машину в полі біля лісу та ще одну ББМ недалеко між дерев.
Подпишитесь на новости
























