ЗСУ знищили колону окупантів на Донеччині

Бійці 42-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Торецькому напрямку.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами та дронами-камікадзе.

Оператори останніх власне й знищили ворожу техніку – по кілька баражуючих боєприпасів на кожну машину: танк і бойову броньовану машину в полі біля лісу та ще одну ББМ недалеко між дерев.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Эпичное видео матча Лиги чемпионов о том, как «Барселоне» не забили гол

09.11.2017 - 22:13
В женской Лиге чемпионов испанская «Барселона» в гостях со счетом 6:0 разгромила литовскую «Гинтру». При этом не скажешь, что литовки не имели голевых моментов. А один из таковых вообще в ...

«Шахтер» эффектно обыграл «Мариуполь»: видео голов

05.11.2017
После прошлого ничейного тура (пять ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...