ЗСУ знищили колону окупантів на Донеччині

На Бахмутському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин п’ятнадцятого листопада російські окупанти за підтримки авіації вели штурмові дії в районах нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка південніше Бахмута.

Повідомивши про це у вечірньому зведенні, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України не вказав, чим закінчилися ворожі атаки.

Зате про результати однієї з них розповів Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «На схід від Кліщіївки росіяни намагалися атакувати українські позиції. Не досягнувши наміченої позиції, вони були знищені захисниками 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Холодний Яр».

Оприлюднене відео зняте безпілотним літальним апаратом, який зафіксував прямі влучання у ворожі бойові броньовані машини загарбників (вірогідно, з десантом), які швидко їхали по всіяному вирвами від вибухів снарядів полю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020 - 00:54
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава Зорина в вечернем итоговом отчете за десятое августа, среди прочего, сообщила о трафике через линию разграничения на Донбассе. Так, через контрольный пункт въезда-выезда Станица Луганская ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...