ЗСУ знищили колону окупантів біля Великої Новосілки
Бійці окремої 20-ої президентської бригади Збройних сил України імені гетьмана Богдана Хмельницького знищили штурмову бронетанкову колону російських окупантів, які атакували селище Велика Новосілка Донецької області.
Про це на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю підрозділу, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
Власне, атака була багатоскладовою і різнонаправленою. А колона у складі танка і щонайменше двох бойових броньованих машин штурмували позиції третього механізованого батальйону бригади.
Однак її ущент знищили підрозділи ударних безпілотних авіаційних комплексів «Химери», «Булава» та «NOVA». Причому, не лише дронами-камікадзе та скидами гранат з бомбардирів, але й дроном з автоматом.
Їм допомагали мінометники президентської бригади та суміжний підрозділ Національної гвардії України.
Подпишитесь на новости
























