ЗСУ знищили два танки окупантів разом з екіпажами

Два танки російських окупантів разом з екіпажами знищили українські захисники на одній з ділянок фронту в Донецькій області. Танкісти брали участь у невдалому штурмі наших позицій.

В складі ворожої атакуючої колони також перебувала бойова машина піхоти з десантом загарбників, але їм пощастило відступити неушкодженими.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«Мінуснули» важку техніку, мінус два танка. Екіпажі «двосоті». Десант на БМП дав на «лапті».

 



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Хмельницком полицейские застрелили сумасшедшего, напавшего с шилом на трех женщин: видео

30.12.2016 - 12:16
Сегодня в Хмельницком разыгралась трагедия. 46-летний местный житель, который состоит на учете в психдиспансере, напал недалеко от этого учреждения на женщину, которая там работает. Он проколол ей лицо, предположительно, шилом. ...

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018
На северо-востоке итальянского острова Сицилия ...