ЗСУ знищили два танки окупантів разом з екіпажами
Два танки російських окупантів разом з екіпажами знищили українські захисники на одній з ділянок фронту в Донецькій області. Танкісти брали участь у невдалому штурмі наших позицій.
В складі ворожої атакуючої колони також перебувала бойова машина піхоти з десантом загарбників, але їм пощастило відступити неушкодженими.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:
«Мінуснули» важку техніку, мінус два танка. Екіпажі «двосоті». Десант на БМП дав на «лапті».
Подпишитесь на новости
























