ЗСУ знищили два катери і базу окупантів в Криму

Сьогодні рано вранці (приблизно з 5:39 до 5:46) в окуповане з 2014-го року селище Чорноморське (північний захід Криму, на мапі позначене червоним квадратиком) завітала потужна «бавовна».

Місцеві жителі почули до п’яти потужних вибухів. У декого від ударних хвиль вибило вікна. Окремі люди вважають, що прилетіло на базу протиповітряної оборони російських загарбників.

Телеграм-канал «Крымский ветер» з посиланням на своїх підписників написав, що «бавовна» вдарила по прикордонній заставі інтервентів, влучивши в їх казарми. Крім того, вірогідне знищення двох катерів.

Згодом рятувальники приступили до розбору завалів казарми, а в морі біля застави почали працювати водолази.

«Крымский ветер» оприлюднив відео одного з ударів, знятих мешканцем Черноморського. Спочатку серед темряви з’явився спалах вдалині, а через декілька секунд пролунав звук вибуху.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017 - 10:45
Вчера российско-террористические формирования провели на полигоне «Успенский» на оккупированной части Луганской области учения с использованием УР-77, известная как «Змей Горыныч». Видео запусков зарядов из этих установок появилось на сепаратистскх ресурсах. УР-77 ...

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...