ЗСУ знищили будинки з боєприпасами росіян на Курщині
В прикордонному селищі Тьоткіно Глушківського району Курської області РФ бійці Збройних сил України знищили склади з боєприпасами, які путінські вояки обладнали в покинутих оселях місцевих жителів.
Про це з посиланням на відео, відзняті очевидцями, повідомив новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «Горять домівки кацапів, які, судячи з усього, були переобладнані в склади БК — на відео чути, як милозвучно щось потріскує».
Один будинок знищено вщент, кілька сусідніх з обох сторін від нього сильно палають. Про жертви серед мешканців населеного пункту на момент написання цих рядків інформації ми не помітили.
Специальная военная операция в с. Теткино Курской области. pic.twitter.com/yX0XMEkUES
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) April 22, 2025
Подпишитесь на новости
























