ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів під Верхньокам’янським
Бійці Сил оборони розбили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів в районі прифронтового нескореного, але ущент знищеного села Верхньокам’янське Бахмутського району Донецької області (Сіверський напрямок).
В ході чотиригодинного бою наші захисники знищили танк і два багатоцільових тягачі легко броньовані разом із екіпажами та значну кількість штурмовиків загарбників.
Однак попри це ми теж понесли втрати загиблими і пораненими та втратили декілька передових позицій.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» повідомив блогер і боєць 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» Збройних сил України з позивним Балу.
Подпишитесь на новости
























