ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів під димовою завісою

На Покровському напрямку військовослужбовці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які даремно сподівалися скористатися нельотною для безпілотних літальних апаратів погодою, додатково посиленою штучним задимленням.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» сьогодні з посиланням на бойових побратимів розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:

«Хитрожопі орки намагаються «прикрити» своє пересування снігом та дощом у поєднанні з «димовою завісою». Закидавши димами весь нуль, орки почали рух, але порив бокового вітру демаскував рух колони. Було уражено танк та чотири бойові машини піхоти. З першим квітневим снігом та ласкаво просимо у пекло».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018 - 16:06
Когда ты звезда, твое имя постоянно на слуху, а судьба сама подбрасывает поводы оставаться на виду, даже если ты по сути ничем и не отличился. Яркий тому пример форвард мадридского ...