ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів на Харківщині
На Куп’янському напрямку бійці Сил оборони відбили два масованих штурми російських окупантів на бронетехніці в районі частково окупованого села Загризове на лівому (східному) березі річки Оскол в Харківській області.
Це зробили бійці першої бригади особливого призначення «Буревій» Національної гвардії України, 77-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України та батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92-ої окремої штурмової бригади ЗСУ імені кошового отамана Івана Сірка.
Як повідомив у своєму Телеграм-каналі командир «АХІЛЛЕСу» Юрій Федоренко, тільки його підлеглі знищили танк Т-72, три бойові машини піхоти і багатоцільовий тягач легко броньований загарбників. Також вони пошкодили ще одну БМП і автомобіль інтервентів.
Подпишитесь на новости
























