ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів на Харківщині

Бійці сил оборони знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських загарбників в частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Сьогодні орки знову хотіли спробувати штурманути наші позиції у Вовчанську. Танк покинули після першого прильоту FPV-дрону-камікадзе. Два багатоцільові тягачі легко броньовані та бойова машина піхоти були спалені».

Попри втрату техніки вперта ворожа піхота продовжила невдалий і роковий для себе штурм:

«Четверо з двадцяти орків добігли до позицій та були знищені нашою піхотою. Всіх інших на старті закидали скидами гранат з безпілотних літальних апаратів».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018 - 20:56
В Василькове Киевской области учительница позволила себе ненормативную лексику на уроке в отношении одного из учеников старшего класса. Это сняли на видео и выложили в Ютуб.  За что учительница Людмила ...