ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів
Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка біля частково окупованого села Новий Комар на Времівському напрямку знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Хортицький вітер» з посиланням на бригаду та оприлюднене нею відео сьогодні повідомила пресслужба оперативно-стратегічного угрупування військ Хортиця.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих, як контрольними безпілотними літальними апаратами, так і дронами-камікадзе. Останні по кілька разів влучили у кожен з трьох танків і бойову машину піхоти загарбників:
«Завдяки вправності і влучності операторів дронів знищені були як ворожа техніка, так і особовий склад».
Подпишитесь на новости























